ارور ۴E ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور ۴E ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ شما کد خطا یا ارور نشان می دهد؟ ماشین های ظرفشویی جدید سامسونگ به همراه یک سیستم تشخیص خطا ساخته می شوند. اگر ماشین ظرفشویی شما خطا یا اشکالی در سیستم شناسایی کند، یک کد خطا نشان می دهد. کد خطا معمولاً به صورت ترکیبی از عدد و حروف نمایش داده می شود، و به شما می گوید که اشکال بصورت حدودی در کدام بخش دستگاه بوجود آمده است. آگاهی از علت بروز ارور نشان داده شده ماشین ظرفشویی، به شما کمک می کند که اقدام آگاهانه تری برای برطرف کردن آن انجام دهید.

اگر به عنوان یک تکنسین و تعمیرکار ماشین ظرفشویی این مقاله کاراباما را مطالعه می کنید، اطلاعات بیان شده می تواند به شما در حل سریع تر مشکل کمک نماید. اما اگر یک استفاده کننده عادی هستید و در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی هیچ گونه تجربه عملی ندارید، این مطلب صرفاً برای بالا بردن آگاهی شما در رابطه با مشکلات ظرفشویی تان خواهد بود. همچنین یکی دیگر از منابعی که می تواند بسیار مفید واقع گردد، دفترچه راهنمای ظرفشویی سامسونگ می باشد. لازم بذکر است که، ما به هیچ وجه اقدام شخصی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خودتان را توصیه نمی کنیم! زیرا ممکن است علاوه بر ریسک آسیب رساندن به خود و دستگاه، مشکل موجود را نیز بزرگ تر کنید!

 

تعمیر ماشین ظرفشویی

علت بروز ارور ۴E ماشین ظرفشویی سامسونگ:

تشخیص عدم وجود آب ۶ دقیقه پس از شروع به کار ماشین ظرفشویی

بررسی و تعمیر:

ابتدا بررسی کنید که شیر آب ماشین ظرفشویی باز است. سپس قطع کن شیر آب، دریچه ورودی آب و اتصالات سیم کشی روی شیر ورودی باید مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز جایگزین شوند.

 

 

علت بروز ارور ۴E1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

دمای آب ورودی به ماشین ظرفشویی، بیش از ۱۷۶ درجه فارنهایت (۸۰ درجه سانتی گراد) است.

بررسی و تعمیر:

دمای شیر آب گرم آشپزخانه باید مورد بررسی قرار بگیرد. اگر دمای آن بیش از ۱۲۰ درجه فارنهایت (۵۰ درجه سانتی گراد) باشد، باید دمای آب را پایین بیاورید. اگر دمای آب زیر ۱۷۶ درجه فارنهایت (۸۰ درجه سانتی گراد) است، ترموستات (سنسور دما) معیوب است و باید جایگزین شود و اگر مشکل همچنان پابرجا بود، باید مجموعه برد اصلی (PBA) جایگزین شود.

امیدواریم مطالب فوق برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ مفید واقع شده باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.