اهمیت تعمیر لباسشویی

اهمیت تعمیر لباسشویی

انسان از ابتدای وجود نیاز به پوشش داشته و این نیاز تا پایان عمر خود همراه دارد با تحولات اجتماعی و فرهنگی در گذر  زمان دچار دگرگونی و رشد روز به روز شد.

این نیاز در تمام دنیا و هر کجا که انسانی زیست کند وجود دارد. از آنجایی که پوشش ها نیاز به نگهداری و تمیزی دارند نسبت به شستشوی آن اقداماتی می‌کردند. امروزه با اختراع ماشین لباسشویی و بهره مندی از تکنولوژی روز در آن کار انسان را بسیار سهل کرده و از صرف وقت و سختی های همراه که به شستشوی دستی توام بود بسیاری کاسته است.

شرکت های معتبر با استفاده از دانش روز نسبت به کارآمدی و بهره‌وری بیشتر این کالای اساسی آن را با مدل های مختلف که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد تولید کرده و روانه بازار کردند.

تعمیر لباسشوییماشین های لباسشویی در اندازه‌های مختلف و ظرفیت‌های تنوع در شکل های منحصر به‌فرد تولید می‌شود که نسبت به خواسته شما انتخاب می شود. در استفاده از ماشین لباسشویی به حجم ورودی آن که به واحد کیلو می باشد  دقت کنید و بیش از ظرفیت آن لباس نریزید.

در استفاده از یا مایع لباسشویی مناسب و متناسب با نوع لباسها( رنگی- مشکی- سفید) دقت کنید. همچنین میزان استفاده از پودر یا مایع را نسبت به جدول نصب شده آنها مطابقت و از استفاده مازاد جلوگیری کنید. بطوریکه علاوه بر تمیز نشدن البسه مقادیری از پودر بر روی لباس‌ها مانده و فرآیند شستشو را ناقص به اتمام می رساند نیازمند آبکشی دوباره می گردد. حتی از بسته شدن کامل درب پس از قرار دادن لباسها داخل ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

نکته مهم اینکه از تراز بودن ماشین لباسشویی در جای قرار گرفته مطمئن شوید این کار در سلامت دستگاه و شست و شو تاثیر بسزایی دارد. برای طولانی تر شدن عمر دستگاه نسبت استفاده از ماشین لباسشویی حداکثر دو بار در روز و با فاصله چند ساعت اقدام کنید. این کار در عملکرد بهتر دستگاه بسیار موثر بوده مصرف بی رویه برق نیز جلوگیری می کند.

تعمیر لباسشویی یک نیاز ضروری است و رفع اشکال آن نیازمند تعمیرگاه مجاز با تعمیرکارانی  متخصص در امر تعمیرات لباسشویی در منزل می باشد.

از این رو مجموعه تهران سرویس با داشتن تیمی متخصص و حرفه ایی در حوزه تعمیر لباسشویی گزینه ایی درست برای خدمات لباسشویی شما عزیزان می باشد.

از این جهت برای رفاه حال و آسایش مشتریان عزیز کلیه خدمات تعمیر لباسشویی در تهران ، در همان روز و با توجه به زمان بندی مشتری با تکنسین مربوطه در منزل ، طبق تعرفه اتحادیه انجام می پذیرد.

تعمیر لباسشوییکلیه قطعات مورد تعویض از لوازم اصلی و شرکتی همان برند بوده که از انبار تهران سرویس تهیه می شود. نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی تهران سرویس ارائه خدمات لباسشویی همراه با ضمانت رسمی در سراسر تهران می باشد.

چرا برای تعمیر لباسشویی به تهران سرویس را انتخاب می کنید؟

  • راهنمایی دقیق مشترکین توسط پرسنل Call Center در تعمیر لباسشویی

  • اعزام سریع و به موقع تعمیرکاران شرکت در تعمیرگاه برای تعمیر لباسشویی

  • رفع عیب دستگاه در کمتر از 2 ساعت برای تعمیر لباسشویی

  • استفاده از قطعات اصلی در تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لباسشویی

  • تعرفه قیمتی پایین و باصرفه جهت مشتریان برای تعمیر لباسشویی

  • انجام تعمیرات و اخذ مبلغ تعمیرات با رضایت مشتری در تهران سرویس

  • تحویل دائمی قطعات به مشتریان در تهران سرویس

  • ضمانت 36 ماهه جهت تعمیرات انجام شده در تهران سرویس

  • Happy Call مشتریان ، پس از انجام کار در تهران سرویس

  • اخذ رضایت نهایی مشتریان در تهران سرویس

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.