برخی از ارورهای یخچال اسنوا

برخی از ارورهای یخچال اسنوا

برند اسنوا یکی از برند های محبوب در بین خریداران یخچال فریزر است. اما هر دستگاه الکتریکی ای از جمله یخچال های فریزر ممکن است دچار عیب شوند و نیاز به تعمیر یخچال شما باشد و یا با توجه به گوناگونی مدل ها و کارکردهای مختلف یخچال فریزر های اسنوا، از تنظیمات خارج شوند و نیاز به سرویس داشته باشند.

اما ممکن است به هر دلیلی یخچال فریزر اسنوای شما نیاز به تعمیر و سرویس مجدد داشته باشد، که انتخاب سرویس کار ماهر باعث دردسر و نگرانی مشتریان می شود.

روند ارائه خدمات و سرویس و تعمیر یخچال فریزر شما توسط تهران سرویس:

بعد از تماس شما و پرسیدن سوالات دقیق، یخچال فریزر اسنوا ی شما را عیب یابی می کنیم.

توسط متخصصین

تعمیر یخچال فریزر اسنوا مشاوره رایگان دریافت می کنید، و شما را راهنمایی می کنند تا رسیدن تعمیرکار چه اقداماتی را انجام دهید.

با توجه به محل زندگی شما، نزدیک ترین تعمیرکار ماهر پرشین کول در کمترین زمان ممکن برای بررسی یخچال فریزر شما در محل مورد نظر حاضر می شود.

پس از بررسی یخچال فریزر توسط تعمیرکار ماهر یخچال اسنوا، تعمیرات لازم با ضمانت برای شما انجام می شود.

تعمیر یخچالدر زیر لیستی از ارورهای یخچال اسنوا را مشاهده می کنید:

کد خطا یا ارور F1 اسنوا: این ارور به معنای عدم سرد شدن اواپراتور می باشد. در این حالت اواپراتور با یخ زدگی رو به روست.

کد خطا یا ارور F2 اسنوا: خطای مربوطه به خرابی سنسور داخل فریزر اشاره دارد. تکنسین تعمیر یخچال باید سوکت سنسور را بررسی نماید و در صورت لزوم سنسور و نیز برد کنترلی را تعویض نماید.

کد خطا یا ارور F3 اسنوا: این ارور به خرابی سنسور داخل یخچال مربوط می شود. تعمیرکار یخچال ابتدا سوکت سنسور را بررسی کرده و بنابر تشخیص می تواند سنسور یا برد کنترلی یا هردو را تعویض نماید.

کد خطا یا ارور F4 اسنوا: این پیغام خطا به معنای خرابی سنسور دیفراست است. در این حالت سوکت سنسور را بررسی نمایید. همچنین ممکن است تعویض سنسور و برد کنترلی نیز لازم باشد.

تعمیر یخچالکد خطا یا ارور F5 اسنوا: نمایش این کد خطا بر روی یخچال، به معنای عمل نکردن فرآیند دیفراست می باشد. ممکن است المنت قطع شده باشد. یخچال را از پریز برق کشیده و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور F6 اسنوا: ارور مربوطه به خرابی آی سی حافظه اپروم مربوط می شود. تعویض برد کنترلی در اکثر مواقع موجب برطرف شدن ارور می گردد. حتما با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

تعمیر یخچال اسنوا  در تهران یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا با تربیت نیروهای متخصص در زمینه اپراتوری و جوابگویی مشتریان و همچنین راهنمایی تلفنی مشتریان و مشترکین محترم و دارا بودن کادر فنی جهت تعمیر یخچال اسنوا بوده و توانسته است در طول سالیان متمادی، جوابگوی نیازهای مشتریان محترم لوازم خانگی اسنوا باشد و این خدمات در رضایت مشتریان اسنوا تأثیر بسزایی گذاشته است.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.