تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال

برای تعمیر لباسشویی آبسال با کجا تماس بگیریم ؟

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال ، هستید به خواندن ادامه دهید ، اینجا تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال میباشد ، جایی که با اطمینان میتوانید به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود بپردازید .

شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی آبسال خود و استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه نیاز به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال دارید تا از خدمات آن بهره مند شوید ، در نظر داشته باشید تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال با استفاده از تعمیرکاران مجرب ، دوره دیده و آموزش دیده بهترین خدمات را برای لباسشویی آبسال شما در نظر گرفته است تا طول عمر دستگاه شما افزایش یابد و همچنین با استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی آبسال به رفع عیب لباسشویی خود بپردازید تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید .

مجموعه تهران سرویس به تمام این سوالات شما پاسخ می دهد و شما را با نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران آشنا می نماید.

چرا برای تعمیر لباسشویی آبسال تهران سرویس را انتخاب می کنید ؟

مجموعه تهران سرویس امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات تعمیر لباسشویی آبسال را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
در تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال کلیه خدمات با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد .

در مجموعه تهران سرویس برای تعمیر لباسشویی آبسال به هیچ عنوان دستگاه از محل شما خارج نمیشود و تعمیرات در محل انجام میگردد .
بعد از تماس شما با تعمیرات آبسال اوپراتور مربوطه به شما مشاوره رایگان میدهد تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار آبسال ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی آبسال خریداری نموده اید با شماره مندرج شده نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید و برای ارتباط با نمایندگی رسمی آبسال ، نمایندگی تعمیرات آبسال و نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال به خواندن ادامه دهید .

 

تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال تخصص میخواهد و حتما برای حفظ طول عمر دستگاه و استفاده بهینه از آن ، هنگام خدمات ؛ نیاز به قطعات فابریک دارید ، بنابراین فراموش نشود که برای تعمیرات حتما از تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال استفاده نمایید ، در زیر به خدمات لباسشویی آبسال در تعمیرگاه مجاز آبسال اشاره مینماییم :
تعویض پمپ تخلیه
تعویض شیربرقی
تعویض و یا تعمیر تایمر
تعویض هیدروستات
تعویض دیگ ، کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی
تعویض لاستیک درب لباسشویی
تعویض المنت لباسشویی
تعویض میکروسوئیچ لباسشویی
تعویض فیلتر
فروش شوینده لباسشویی
کلیه خدمات مربوطه به لباسشویی

بسیاری از مشتریان در ارتباط با تعمیر لباسشویی آبسال سوالاتی پرسش میکنند که در اینجا به تعدادی از آنها میپردازیم :
چرا لباسشویی آبسال کار نمیکند ؟
چرا لباسشویی آبسال تخلیه نمیکند ؟
چرا لباسشویی آبسال آب میدهد ؟
چرا لباسشویی آبسال لباسها را خوب نمیشوید ؟
چرا درب لباسشویی آبسال باز نمیشود ؟
چرا لباسشویی آبسال صدا میدهد و تکان میخورد ؟
نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران کجاست ؟

 

تعمیر لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال

نمایندگی آبسال با نام تجاری شرکت لعاب ایران در قسمت شمال شرقی تهران در سال 1335 با تولید بشقاب ، کاسه ، متریال قوری ، ….. فعالیت خود را آغاز نمود و تا تاریخ 1343 به این فعالیت و تولیدی همین محصولات ادامه داد.
در سال 1343 مدیران آبسال رویکرد خود را تغییر دادند و به سمت تولید لوازم خانگی مانند اجاق گاز رومیزی ، اجاق گاز فر دار ، انواع بخاریهای گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی رفتند.
در طول این سالها نام شرکت آبسال تغیراتی داشته است.ابتدا در سال 1335 با نام شرکت لعاب ایران پا به عرصه تولید نهاد , سپس در سال 1345 با نام اونیورسال (سهامی خاص) به فعالیتش ادامه داد تا سال 1355 که نام خود را به اونیورسال (سهامی عام) نغییر داد و در نهایت در سال 1362 به آبسال (سهامی عام) تبدیل و تا به امروز با این نام به ایرانیان شناخته شده است.در تمام این سال ها در رشد کیفی و کمی و افزایش سرمایه شرکت آبسال وقفه ای ایجاد نشده است. در حال حاضر این شرکت با سرمایه بالغ بر دویست و چهل هزار میلیون ریال و حدود 940 نفر پرسنل کارآمد ، 58 سال فعالیت درخشان خود را سپری می نماید .نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال به جهت بالا بردن کیفیت محصولاتش اقدام به تاسیس آزمایشگاهی برای انجام آزمون های گوناگون بر روی محصولات تولیدی نمود دقت و سخت گیری در انجام این آزمایش ها و تجهیزات آزمایشگاه به حدی بود که در حال حاضر آزمایشگاه ماشین لباسشویی این شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ارائه خدمات می نماید .
از جمله تقدیر نامه ها و جوایز نمایندگی آبسال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. لوح تقدیر سالهای 1367 – 1366 به عنوان واحد تولیدی نمونه
۲. تقدیر نامه سال 1369 به عنوان صادر کننده نمونه
۳. لوح افتخار برای کیفیت برتر

 

تعمیر لباسشویی آبسال

Absal-logo

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.