تعمیر لباسشویی کندی در تهران

تعمیر لباسشویی کندی در تهران

درباره کندی Candy شرکت لوازم خانگی ایتالیایی
اهمیت موجود بر اکتشاف در صنعت لوازم خانگی پس از جنگ در سال ۱۹۴۵ باعث شد که برند کندی در ایتالیا متولد شود. و اکنون پس از گذشت ۷۴ سال از آغاز تولید محصولات کندی، این برند با سبدی کامل از لوازم خانگی در سراسر جان مطرح است.در سال ۱۳۸۸ محصولات کندی به بازار ایران وارد شد. این محصولات شامل انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، جاروبرقی، بخارشور … می باشد. از ابتدای سال جاری نیز خط مونتاژ چند مدل لباسشویی نیز در رنگبندی سفید و سیلور در ایران راه اندازی شده است که این امر باعث تولید محصولی با کیفیت مطلوب اروپا و با قیمت مناسب در ایران می گردد.

قابلیت های نرم افزار هوشمند کندی
کندی هوشمند لمسی، اولین دستیار شخصی است که از لباسشویی و خودتان مراقبت می کند. یک روش جدید برای ماشین لباسشویی خود و لذت بردن از دنیای هوشمند است.
به سادگی با دانلود نرم افزار candy و قرار دادن آن در گوشی هوشمند خود، می توانید افق های شستشوی خود را گسترش دهید و مناسب ترین نوع شستشو را برای نیازهای خود پیدا کنید.

بررسی هوشمندانه
عملکرد SMART CHECK-UP یک مدیریت ساده برای بهره وری طولانی تر فراهم می کند. با نظارت بر وضعیت سلامت، شما درباره شرایط دستگاه می گوید. در صورت خطا یا سوء عملکرد، راهنمای هوشمند به شما کمک می کند تا خودتان راه حل را بیابید.

 

تعمیر لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران Candy

انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر لباسشویی خیلی مهم است برای همین بهتر است برای تعمیر لباسشویی کندی از تعمیرگاه و نمایندگی های مجاز استفاده کنیم.

کلیه تکنسین‌های ما برای تعمیر لباسشویی کندی آموزش دیده و حداقل ۱۰ سال سابقه دارند. ما با تعمیر قطعات معیوب هزینه‌ی تعمیرات را به حداقل می‌رسانیم با ارائه ضمانت ۶ ماهه، کار خود را تضمین می‌کنیم. همکاران ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شما می‌باشند. در روزهای تعطیل می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم آنلاین سفارشات ارسال کنید.

 

راهنمای خدمات پس از فروش تعمیر لباسشویی کندی در تهران

درصورتی‌که ماشین لباسشویی کندی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی کندی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی مرکزی لباسشویی کندی از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی در تهران بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا مرکز تعمیر لباسشویی کندی ، تهران سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر لباسشویی کندی خود بدانید.

 

تعمیر لباسشویی کندی

مشکلات احتمالی تعمیر لباسشویی کندی شما:
ماشین لباسشویی کندی روشن نمی شود.
ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
ماشین لباسشویی کندی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
ماشین لباسشویی کندی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

 

تعمیر لباسشویی کندی

چرا تهران سرویس را برای تعمیر لباسشویی کندی انتخاب می‌کنیم؟

۱.سرویس تعمیر لباسشوی کندی در محل انجام می شود و نیاز به حمل و نقل لباسشویی نیست.

۲.قبل از تعمیر لباسشویی کندی کاملا توضیحات و شفاف سازی در مورد مشکل و هزینه با شما انجام می شود.

۳.خدمات و تعمیر لباسشویی کندی انجام شده داری ضمانت و گارانتی می باشد و در طول ضمانت هیچگونه هزینه ای دریافت نمیشود.

۴.در مواردی که نیاز به تعویض قطعه باشد فقط از قطعات اصلی شرکتی در تعمیر لباسشویی کندی استفاده می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
ما کنارتان هستیم:

اگر میخواهید با نمایندگی تماس بگیرید و به سرویس ماشین لباسشویی کندی یا تعمیر لباسشویی کندی خود نیاز دارید، تهران سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی Candy در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا تخلیه آب را انجام نمی دهد، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای تهران سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم را در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

 

تعمیر لباسشویی کندی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.