تعمیر لباسشویی کنوود در تهران

تعمیر لباسشویی کنوود در تهران

تاریخچه برند کنوود
کنوود یک شرکت الکترونیکی ژاپنی می‌باشد که شروع فعالیتش به سال 1946 باز می‌گردد. دفتر اصلی این شرکت در شهر توکیوی ژاپن و در منطقه هاچی اوجی قرار دارد. مورد فعالیت این شرکت تولید دستگاه‌های های‌ فای‌،انواع کولر‌ها‌،تلویزیون‌ها‌ ، رادیوآماتور‌ها و همچنین تولید لوازم خانگی خرد و بزرگ از جمله ماشین لباسشویی‌،یخچال‌ فریزر، جاروبرقی، ماکروویو‌ و غذاساز است. این برند در سال 2008 با شرکت جی وی سی ادغام گردید و شرکت جی وی سی کورپوریشن را بنا نهادند.

 

تعمیر لباسشویی کنوود

 

ضرورت تعمیر لباسشویی کنوود توسط متخصصین تهران سرویس

وجود پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی باعث نمیشود که لباسشویی‌های جدید کنوود نیز نیاز به تعمیر پیدا نکنند. شاید در حال حاضر با توجه به تکنولو‌ژی ‌های روز بکار رفته در این لباسشویی‌ها، در صورت خرابی و بروز مشکل فنی نیاز به تکنسین مجرب و زبده بیش از پیش احساس می‌شود. لذا جهت سهولت در امر دسترسی و کاهش زمان و هزینه‌های جانبی بر‌آن شدیم که در زمینه تعمیر لوازم خانگی ‌من جمله تعمیر لباسشویی کنوود شرکت تهران سرویس را به شما معرفی نماییم که به دلیل داشتن نیروی متخصص و دوره دیده و تعمیر در محل از سایر شرکت‌ها متمایز بوده و خدمات بسیار خوبی را ارائه دهد.

خدمات ویژه شرکت تهران سرویس جهت تعمیر لباسشویی کنوود

شرکت تهران سرویس به‌عنوان نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی کنوود این اطمینان خاطر را یه مشتریانش می‌دهد که با یک تماس و در مدت زمان کوتاهی متخصصان خود را به محل اعزام نموده که با بررسی دقیق مشکل بوجود آمده جهت تعمیر لباسشویی کنوود در صدد رفع ایراد موجود برمی‌آیند.

این شرکت همچنین این اطمینان را به شما می‌دهد که در صورت نیاز به تعویض قطعه جهت تعمیر لباسشویی کنوود از قطعات اصلی و دارای ضمانت استفاده می‌نماید.

همچنین هدف اصلی شرکت تهران سرویس بر این مهم استوار است که تا جایی که می‌تواند در جهت کاهش هزینه‌های موجود برای مشتریانش گام بردارد به این شکل که تا حد ممکن اقدام به تعمیر لباسشویی کنوود نماید و نه تعویض قطعه.

 

تعمیر لباسشویی کنوود

توجه کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود به کد ارور ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی کنوود هنگام مواجه شدن با مشکل یک کد ارور را نمایش می دهد که می تواند بیانگر نوع نقص یا عیب ماشین لباسشویی باشد. این کد ها هر کدام معنای خاصی دارند و با خطای خاصی ارتباط دارند. تنها تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود می توانند با بررسی این کد به علت خطای رخ داده پی ببرند و آن را برطرف نمایند.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود با توجه به تخصصی که دارند و رعایت تمامی نکات و اصول، سعی می کنند تا بتوانند بدون اتلاف وقت کار خود را انجام دهند.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.