تعمیر یخچال در محل تهران

تعمیر یخچال در محل تهران

تعمیر یخچال در محل در تهران توسط تهران سرویس انجام می شود. تعمیرات انواع  یخچال، فریزر، ساید بای ساید و انواع یخچال های صنعتی و خانگی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران در محل عیب یابی و تعمیر می شود.

 تعمیر یخچال

در این مرکز انواع یخچال های فریزر ساید بای ساید یخچال و یخچال های صنعتی تعمیر می گردد. تهران سرویس دارای نمایندگی تعمیرات مجاز در تهران است. اگر یخچال شما هر ایرادی داشته باشد فقط با یک تماس می توانید تکنسین مورد نظر خودتان را برای شما اعزام کنیم. در این مرکز تعمیر یخچال انواع برندهای ایرانی و خارجی از جمله بوش، زیمنس، جنرال الکتریک، سامسونگ، ال‌جی، کنوود، ویرپول، ناسیونال، ماژیک شف، بلومبرگ،،اسنوا، فریجیدر، آاگ، بکو، دوو، باکنشت، ادمیرال، هایسنس،میتسوبیشی، هیتاچی کن مور و…. و یخچال های ایرانی.

هرجای تهران که باشید فقط کافیست یک تماس بگیرید و ما به شما نزدیک هستیم.

تعمیر یخچالگارانتی تعمیر یخچال

در این مرکز برای تعمیر یخچال شما برگه گارانتی صادر می شود تا بعد از تعمیرات انجام شده اطمینان خاطر داشته باشید زیرا ما نیز به کار خود اعتماد داریم. گارانتی تهران سرویس بین ۶ تا ۱۲ ماه اعتبار دارد.

تعمیر یخچال در محل

تهران سرویس همه نوع یخچال ها را در محل شما تعمیر می کند. یخچال ها انواع مختلفی دارند مانند: یخچال های خانگی، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های صنعتی، یخچالهای صندوقی، یخچالهای ایستاده، یخچال های یخ ساز، یخچال های ویترینی و….

مشکلات متداول تعمیر یخچال

با تنوع برند های یخچال ایرادات متفاوتی نیز دارند. چند نمونه از این ایراد ها را برای شما نام خواهیم برد:

  1. علت صدا دادن زیاد یخچال
  2. یکسره کار کردن یخچال
  3. داغ کردن زیاد موتور
  4. پارگی لاستیک دور درب یخچال
  5. منجمد نکردن فریزر
  6. کار نکردن فن یخچال
  7. برفک زدن فریزر یخچال
  8. کار نکردن موتور یخچال
  9. سرد نکردن یخچال
  10. آب شدن مواد منجمد در فریزر

تعمیر یخچالچرا یخچال فریزر صدای ناهنجار می دهد

اگر موقع خاموش یا روشن شدن یخچال صدای ناهنجاز دهد این ایراد معمولا از شل شدن یا شکسته شدن فنر های داخل موتور یخچال فریزر ناشی می شود. در صورت بروز با این مشکل یخچال شما نیاز به تعمیر یخچال دارد هرچه سریعتر با تعمیرگاه تماس بگیرید.

تنظیم نبودن جای یخچال خود باعث سروصدای یخچال می شود، و با جابه جا کردن یا تنظیم پایه های زیر یخچال و یا با گذاشتن یک الی دو لایه موکت زیر یکی از پایه ها می توان یخچال یا فریزر را تنظیم کرد، و صدای یخچال را به حداقل رساند.

اگر یخچال شما به صورت مداوم صدای اضافی دارد، می توانید به راحتی با جلو کشیدن یخچال خود از علت این صدا آگاه شوید. این گونه صدا ها از شل شدن پیچ های پایه موتوراست، که با دست گذاشتن روی موتور یخچال یا فریزر فشار آورده و با تکان دادن موتور از شل بودن پیچ ها آگاه شوید، و با سفت کردن پیچ های پایه آن را برطرف کرد.

از شل بودن لوله های کندانسور پشت یخچال فریزر است، که آن هم با دست گذاشتن روی لوله ها و یا بازدید بست های نگهدارنده لوله ها آن صدا را نیز برطرف کرد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.