تعمیر یخچال های قدیمی

تعمیر یخچال های قدیمی

تعمیر یخچال، به مجموعه خدماتی اشاره دارد که برای بررسی و رفع مشکلات این محصول به کاربران ارائه می شود. به سبب پیچیدگی موجود در سیستم عملکردی و قطعات این محصول، فرآیند ترمیم آن نیز نیازمند مهارت بالایی می باشد.

لذا در مرکز تهران سرویس، جمعی از افراد متخصص و ماهر عهده دار انجام آن هستند. همچنین لازم است بدانید که در این مرکز، تعمیر یخچال از برندهای دوو، سامسونگ، ال جی، بوش و …  انجام می پذیرد.

تعمیر یخچال قدیمی

قبل تعمیر یخچال قدیمی، باید حتما پنجرها رو بازکرد تا گاز خارجی به بیرون انتقال پیدا کند باید در موقع خالی کردن گاز این عمل به طورکه کم کم خالی شود  نه اینکه یک دفعه  و در حین تعویض خارج شود.

در تعمیر موتور باید مراقب جوشکاری لوله ها  باشیم تا مطمئن شویم که جوش کاری  خوب انجام شود حتما قبل جوشکاری شست شوی لوله های یخچال انجام شود. زیرا لوله های کندانسور آهنی می باشند و باعث زنگ زدگی می شود.

تعمیر یخچالکه لوله ها رو کیپ و یا مسدود می کند که با شستشوی لوله و تمیز شدند آن باعث راندمان آن می شود و موتور جدید بهتر کار می کند. در  قسمت پشت یخچال لوله های مارپیچ مشکی وجود دارد که باعث خنک شدن گاز برگشتی به سمت موتور می شود.

البته در یخچال های جدید این لوله ها در زیر در کنار موتور قرار دارد که بایه  فن کار می کند و ان را خنک می کند تا راندمان کار بالا برود. در تعمیر یخچال ههای داخلی عمدا مشکلی دارد در سیستم سیم کشی انها است که هر شرکت به دلخواه خود طراحی می کند که باعث گمراهی متخصص می شود.

شارژ گاز یخچال قدیمی

در قسمت پشت یخچال نقشه سیم  کشی آن است که متخصص با استفاده از آن راهنما اقدام به تعمیر می کند در سیم کشی باید بسیار دقت زیادی کرد چون ممکن باعث صدمات جبران ناپذیر شود مثل برق گرفتگی آتش سوزی و غیر شود در تعویض موتور یخچال باید از توان موتور قبلی و نوع یخچال اطلاع داشت تا موتور مخصوص را جایگزین کرد.

مورد و نکته مهم در تمیز کرد یخچال که مشتریان ما باید از ان اگاه باشند این است که نباید یخچال روشن را تمیز کرد وب اید  از برق در آورد و بعد تمیز کرد تا برق شما را نگرفت باشد و آب به قسمت های برقی اگر نفوذ کرد ایرادی نداشت باشد.


تعمیر یخچال

تعمیر یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید از جمله یخچال های پرطرفدار امروزی است. این مدل از یخچال در برندهای مختلف در بازار موجود است و با توجه به قیمت بالای آن ، تعمیر یخچال ساید بای ساید نیز اهمیت بیشتری می یابد. یخچال ساید بای ساید به معنی کنار در کنار است! این یخچال ها از یک یخچال و یک فریزر جداگانه و چسبیده به هم تشکیل شده اند.

یخچال های side by side نه تنها زیبایی خاصی داشتند و حس مدرنیته و لوکس را به محیط آشپزخانه می بخشیدند ، بلکه با اختصاص دادن دو بخش مجزا به یخچال و فریزر فضای بسیار وسیعی برای ذخیره و نگهداری مواد غذایی داخل یخچال و فریزر را فراهم آورده اند. دیگر نیازی نیست برای دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال و داخل فریزر ، درب هر دو بخش را باز کرد و کلی انرژی سرد و خنک را هدر داد. یخچال فریزر جالب دیگری که در بازار موجود است به نام یخچال فرنچ است که ترکیبی از یخچال ساید بای ساید و یخچال فریز پایین است.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.