تعمیر یخچال هیتاچی در تهران

تعمیر یخچال هیتاچی در تهران

مجموعه تهران سرویس با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده در زمینه خدمات تعمیر یخچال هیتاچی آماده خدمت رسانی با شما عزیزان می باشد.

انواع تعمیر یخچال هیتاچی و کلیه محصولات هیتاچی را با تامین قطعات فابریک ، از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا تعمیر یخچال هیتاچی

۱: چنانچه احساس کردید مشکلی در یخچال هیتاچی شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیر یخچال هیتاچی به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

۲: چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار تعمیر یخچال هیتاچی ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

۳: توجه داشته باشید تعمیر یخچال هیتاچی و تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه تهران سرویس انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی است .

مشکلات متداول تعمیر یخچال هیتاچی

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان در ارتباط با تعمیر یخچال هیتاچی با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :
یخچال هیتاچی صدای زیاد میدهد .
یخچال هیتاچی یکسره کار میکند .
لاستیک دور درب یخچال هیتاچی خراب شده است .
موتور یخچال هیتاچی داغ کرده است .
فریزر هیتاچی منجمد نمیکند .
یخچال هیتاچی برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
فن یخچال هیتاچی کار نمیکند .
یخچال هیتاچی روشن نمیشود .
موتور یخچال هیتاچی کار نمیکند .
صفحه دیجیتالی یخچال هیتاچی خراب شده است .
برد الکترونیکی یخچال هیتاچی خراب شده است .
سنسور یخچال هیتاچی عمل نمیکند .

 

تعمیر یخچال هیتاچی

نکاتی مهم در مورد تعمیر یخچال هیتاچی
یخچال هیتاچی از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
هنگام استفاده از یخچال هیتاچی حتما از محافظ برق استفاده کنید .
برای شروع بکار یخچال هیتاچی پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
قرار دادن یخچال یا فریزر هیتاچی در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر هیتاچی برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد.
از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال هیتاچی و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
برای تمیز کردن یخچال فریزر حتما آن را از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال هیتاچی را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال هیتاچی
کمپرسور یخچال هیتاچی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .
قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای هیتاچی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .
قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال هیتاچی شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال هیتاچی
کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال هیتاچی
وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند )

لوله مویی یخچال هیتاچی
لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

 

تعمیر یخچال هیتاچی

هر یخچالی بعد از چند سال کار کردن مداوم ممکن است به علت دلایلی خراب شود. این امر برای یخچال هیتاچی نیز به وجود خواهد آمد.
در این موقع فقط باید به نمایندگی و تعمیرات مجاز مرکزی تعمیر یخچال هیتاچی مراجعه کرد.
ما کار تعمیر یخچال هیتاچی را در محل و منزل و بدون جابجایی یخچال انجام می دهیم. چون ما فقط به آسایش مشتریان خود فکر می کنیم.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.