تعمیر یخچال کنوود در تهران

تعمیر یخچال کنوود در تهران

تعمیر یخچال کنوود در تهران
چنانچه وارد این صفحه شده اید مشکلی برای یخچال کنوود شما عزیزان به وجود آمده و نیازمند خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود میباشید ، نگران نباشید !

چون تهران سرویس به تعمیر یخچال کنوود در تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی میپردازد .

هدف این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن با هزینه مناسب است. از طرفی تهران سرویس خدمات تعمیر یخچال کنوود را در محل برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است تا نگران آسیب دیدگی یخچال خود در حین حمل و نقل نباشید.

در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال کنوود خود دارید جای نگرانی نیست فقط کافی است با تهران سرویس تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و با سابقه مجموعه به محل شما اعزام شوند.

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال کنوود ( عیب یابی یخچال کنوود ) در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود:

۱.ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال کنوود خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

۲.در صورت تماس با نمایندگی تعمیر یخچال کنوود ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳.در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار تعمیر یخچال کنوود ) به محل شما اعزام میگردد .

 

تعمیر یخچال کنوود

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در مجموعه آی پی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال کنوود

تهران سرویس تعمیرگاه مجاز یخچال کنوود با سابقه ای درخشان و طولانی در راستای تعمیر یخچال کنوود موفق به جلب رضایت تمامی مشتریان در عرصه تعمیرات میباشد ، امیدواریم با مطالعه صفحات مربوط به یخچال کنوود نیاز خود را غنی نموده و با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال کنوود استفاده کنید .

 

کمپرسور در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود

کمپرسور یخچال کنوود از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای کنوود یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال کنوود شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض کمپرسور یخچال کنوود علاوه بر اینکه تخصص میخواهد باید از کمپرسور اصلی استفاده شود که این امر تنها در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود محقق میشود .

اواپراتور در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود
کمپرسور یخچال کنوود وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود
وقتی کمپرسور یخچال کنوود شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند )

لوله مویی در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود
لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال کنوود
در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت .

 

تعمیر یخچال کنوود

علت این که یخچال کنوود یکسره کار می­کند چیست ، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟
در صورتی که ترموستات یخچال کنوود خراب شود دمای مناسب یخچال را تشخیص نخواهد نداد و موتور به صورت یکسره برای خنک کردن دستگاه کار خواهد کرد.
پیچ های کندانسور کثیف است. خاک برای موتور هر وسیله برقی مضر است و یخچال ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. اگر گرد و غبار روی سیم پیچ ها بنشیند کندانسور برای خنک نگه داشتن مواد غذایی باید سخت تر کار کند ، بنابراین باعث می شود فن به طور مداوم کار کند. برای رفع این مشکل می توانید سیم های کندانسور را به طور دستی تمیز کنید.
دریچه هوای یخچال کنوود مسدود شده است. دریچه هایی که هوا را به داخل موتور می کشانند اگر با گرد و غبار پوشانده شوند ، فن کندانسور مجبور خواهد شد تا به طور مداوم کار کند. اگر منافذ بسته شده است ، باید آنها را تمیز کنید. بهتر است برای پیشگیری از وجود چنین مشکلی هر چند ماه یکبار دریچه های هوا را تمیز کنید.
موتور یخچال کنوود دچار نقص فنی شده است. با گذشت زمان ، خود موتور پس از سال ها استفاده می تواند دچار آسیب دیدگی شود ..برای تعمیر و یا تعویض قطعات موتور با نمایندگی تعمیر یخچال کنوود تماس بگیرید.
مهر و موم درب فرسوده شده است.

یخچال و فریزر هوای سرد خود را از طریق پانل های عایق بر روی دیواره و همچنین لاستیک دور درب یخچال حفظ می­کند. اگر لاستیک دور درب به مرور زمان آسیب دیده یا فرسوده شود ، می تواند منجر به خارج شدن هوای سرد از یخچال شود و به این ترتیب فن باید به صورت یکسره کار کند . در این صورت باید اقدام به تعویض لاستیک دور درب یخچال کنوود نمایید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.