دونکته در تعمیر لباسشویی

دونکته در تعمیر لباسشویی

یکی از پرفروش ترین و پراهمیت ترین لوازم خانگی ، ماشین لباسشویی می باشد. امروزه این دستگاه دیگر نوعی لوازم خانگی تجملاتی به حساب نمی آید و به نوعی جز اصلی ترین نیاز هر خانه می باشد. همین امر سبب آن شده است که تعمیر لباسشویی یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت تعمیراتی باشد.

تهران سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ، یکی از شرکت های ایرانی بوده که این موضوع را به صورت تخصصی در گستره فعالیت خود قرار داده است .

تعمیر لباسشویی

کارشناسان این مرکز به صورت تخصصی آموزش های تعمیر لباسشویی را فرا گرفته و دارای گواهینامه های معتبر تعمیر لباسشویی از کمپانی های شاخص ، سازمان های نظارتی و سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند و نسبت به تعمیر دستگاه شما هیچگونه ابهامی ندارند.

 

آب ماشین لباسشویی خالی نمی شود؟

علت اصلی ماندن آب در ماشین لباسشویی آسیب دیدگی المان های مربوط به تخلیه از جمله پمپ دستگاه می باشد . معمولا عمر مفید پمپ های ماشین لباسسشویی  دوره های ۱۰ساله می باشد . در سری های جدید ماشین لباسشویی ،در هر برند ،یک ارور مربوط به ایرادات پمپی و تخلیه می باشد . برای مثال ارور F18  در لباسشویی بوش ،ارور E20 در لباسشویی آاگ ،ارور OE در لباسشویی ال جی ،ارور F11  درر لباسشویی آریستون و… مربوط به پمپ می باشد . توجه کنید که زمانی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود حتما بررسی نمایید که مسیر خروجی و شلنگ فاضلاب دچار خم گرفتگی  و گرفتگی نباشد .

تعمیر لباسشوییدر مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود .

ماشین لباسشویی در هنگام خشک کردن لباسها صدا می دهد؟

در ابتدا دقت کنید که صدا از چه قسمتی در چه مرحله ای می باشد برای مثال اگر آبکش ماشین لباسشویی در حالت ایست است اما صدای ناهنجار می شنویید و یا در هنگام تخلیه آب صدا می شنویید احتمالا بمب دچار خرابی شده است .

اگر در هنگام خشک کردن لباس ها دستگاه لرزش دارد و صدای ناهنجار از این لرزش می باشد پس احتمالا کمک فنرهای لباسشویی دچار ایراد شده است  و نیاز به ریگلاژ و یا تعویض دارد  و اگر دستگاه لرزش زیادی ندارد و صدای ناهنجار وجود دارد پس ایراد از بلبرینگ ها و قسمت های داخلی موتور می باشد . شاید برای شما این سوال پیش بیاید که از کجا بفهمیم دیگ دستگاه دچار ایراد شده است و یا صدای ناشی از موتور لباسشویی می باشد ؟

برای بررسی تسمه لباسشویی را برداشته و دیگ و موتور را به صورت مجزا با دست بچرخانید و صدای هر قسمت را بررسی کنید .

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.