دو نوع ارور در تعمیر یخچال سامسونگ

دو نوع ارور در تعمیر یخچال سامسونگ

شرکت سامسونگ Samsung در شهر سوون کره تأسیس شد. از زمان تأسیس همچنان به رشد و شکوفایی خود ادامه داده و به یک قطب پیشتاز در زمینه فناوری اطلاعات در دنیا تبدیل شده است.

شرکت سامسونگ بیش از 200 شرکت وابسته در جهان را مدیریت میکند. دقت بالا، کیفیت مناسب دیزاین عالی، خدمات پس از فروش منظم، باعث شده سامسونگ به یکی از پرفروش ترین برندها در دنیا تبدیل شود.

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال سامسونگ و رفع تمام ایرادات و مشکلات آن تخصص اصلی شرکت تعمیر یخچال شرکت تهران سرویس می باشد.

با ما همراه باشید تا هر آنچه که در مورد تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ باید بدانید را به شما نشان دهیم.

ما مشکل یخچال سامسونگ شما را با ضمانت کتبی برطرف می نماییم. نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز در تهران و کرج و حومه می باشد تا با اولین تماس، متخصص ترین تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ را برای حل مشکل یخچال سامسونگ به آدرس شما اعزام نماید.

تعمیر یخچال

تهران سرویس به عنوان بزرگترین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج امروز با یک مطلب جذاب در کنار شماست. ارور یخچال سامسونگ موضوعی مهم می باشد که تهران سرویس با ارئه بهترین راه حل های ممکن به شما کمک خواهد کرد.

تا مشکل شما برطرف گردد. تمام مدل های ساید بای ساید سامسونگ دارای این کد ارورها می باشند. در نتیجه وجود منبع معتبری برای پیدا کردن علت ارور یا خطای یخچال ساید بای ساید ملزوم می باشد. پس با ما همراه باشید.

ارور 4E نشان دهنده وجود مشکل در سنسور یخچال فریزر(سیستم دیفراست) است. در بسیاری از موارد، تعویض سنسور معیوب با سنسور نو تنها راه حل است. با این حال، ممکن است این ارور به دلیل سیم کشی یخچال نیز رخ دهد.

در صورت لزوم، آن را بررسی کنید و آن را تعمیر کنید. اگر این مورد باشد، خطا را می توان پاک کرد. اگر هم دانش فنی کافی ندارید با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور 5E یا 5 نشان می دهد که سنسور مشکل دارد و یا قطع برق وجود دارد. ابتدا سعی کنید چندین بار آن را با تنظیم مجدد تعمیر یخچال، پاک کنید. اگر مشکل برطرف نشد، سنسور یا حسگر قسمت فریزر مربوط به سیستم دیفراست(المنت، ترموفیوز،ترمودیسک،سنسور، اواپراتور) را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را جایگزین کنید. بررسی سنسور دیفراست کار تخصصی می باشد و نیاز است با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.