علت مراجعه به تهران سرویس برای تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی

قبل از اینکه به رفع عیب ماشین لباسشویی بپردازیم لازمه به مواردی اشاره کنیم که کمتر به تعمیر لباسشویی نیازمند شوید ، در ایران بارها این مثل به گوشمان خورده است: پیشگیری بهتر از درمان است ، پس دقت کنیم !

از شوینده اصل و فابریک برای لباسشویی خود استفاده کنید .

تنها از یک شوینده که تمام کاربری را دارد استفاده کنید.

استفاده از شوینده های مختلف باعث جرم گرفتن قطعات می شود، که آنگاه نیاز به جرم گیری دارید.

سختی آب منطقه شما باعث می شود قطعات لباسشویی شما را جرم و رسوب بگیرد.

حتما از فیلتر لباسشویی استفاده کنید تا سخت گیری آب شود و از جرم روی قطعات جلوگیری شود.

از حجم زیاد لباس و استفاده مکررو پشت سرهم از لباسشویی خود پرهیز کنید.

تعمیر لباسشوییچرا برای تعمیر لباسشویی به تهران سرویس مراجعه کنیم

  • سرویس در محل: در سال های گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد. ولی امروزه  این مجموعه با داشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد. شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.
  • قطعات اصلی: اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیر اصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد. این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
  • ضمانتنامه: تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید. به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.
  • قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام می پذیرد.
  • تعمیر لباسشوییداشتن شعب مختلف: این مجموعه با دارا بودن شعب مختلف در سراسر تهران توانسته در کمترین زمان در حل حاضر و تعمیر لباسشویی را در اسرع وقت به پایان برساند که این امر رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

  • متخصصینی مجرب، کارآزموده و متعهد: این مجموعه با دارا بودن متخصصینی مجرب که به صورت دوره ای آموزش مجدد را پشت سر می گذارند و داشتن متخصصینی برای هر برند ماشین لباسشویی توانسته تخصصی ترین و بهتری خدمات را در عرصه تعمیر لباسشویی را ارائه دهد.

  • سرویس دوره ای: شما می توانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن و همچنین آسیب های جدی به دستگاه های خود جلوگیری کنید.
  • هزینه تعمیر لباسشویی: تعمیرگاه لوازم خانگی سال‌هاست که زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی  به فعالیت خود مشغول بوده و تمامی تعرفه دریافتی خود را طبق قیمت‌های مصوب اتحادیه وضع کرده‌ و یکی از افتخارات ما این است که حتی یک مشتری ناراضی از نحوه خدمات‌ دهی و هزینه تعمیر لباسشویی نداشته‌ایم.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.