عیوب رایج یخچال و تعمیر آن

عیوب رایج یخچال و تعمیر آن

کم شدن تدریجی سرمای یخچال

در یخچال فریزر های خانگی اول گاز از فریزر شروع می شود و بعد به یخچال می رسد با کم شدن تدریجی گاز داخل آن دیگر سرما به یخچال نمی رسد، و رفته رفته داخل یخچال شروع به گرم شدن می نماید به محض مشاهده چنین حالتی با تهران سرویس تماس بگیرید.

چند دلیل برای اینکه با مرکز خدمات برای تعمیر یخچال تماس بگیرید:

مهمترین دلیل اینکه جایی از لوله های داخل یا بیرون یخچال فریزر شما سوراخ شده و نشتی گاز پیدا کرده اگر به همین صورت یخچال فریزر شما کار کند، می تواند به راحتی رطوبت محیط خود را به داخل لوله ها کشیده و ایجاد انسداد و یخ زدگی داخل لوله موثر شده و یا با مخلوط شدن با روغن موتور به سرعت شروع به تولید اسید داخل کمپرسورنماید، که این عمل سبب تخریب و خورندگی سیم پیچ داخل موتور می شود. که در اینصورت باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

اگر چند روز یخچال فریزر شما به همین حالت کار کند حتما درجه انجماد داخل فریزر هم پایین آمده و بسرعت مواد داخل فریزر شما نیز شروع به فاسد شدن خواهد کرد.

تعمیر یخچالهرگز برفک یا یخ داخل فریزر خود را با نوک چاقو یا شی نوک تیز تمیز نکنید، این کار احتمال سوراخ شدن لوله های داخل آن را بسیار بالا می برد در این صورت حتما نیاز به تعمیر یخچال خواهید داشت.

در صورت خرابی ترموستات یخچال یا فریز چه اتفاقی می افتد؟

در سیستم های قدیمی یخچال فریزر ها برای قطع و وصل کردن موتور یخچال فریزر از ترموستات استفاده شده این قطعه ضمن اینکه سرمای داخل یخچال و فریزر را تنظیم می کند. اگر ترموستات یخچال شما خراب باشد یخچال به صورت مداوم کار می کند و بیش از اندازه برفک تولید می کند.

اگر خودتان می خواهید اقدام به تعویض ترموستات کنید  و تعمیر یخچال را خودتان به عهده بگیرید حتما ابتدا ترموستات را باز کرده و آن را به فروشگاه برده تا همان نمونه را خریداری کنید. در فواصلی موتور یخچال را خاموش کرده و به آن فرصت استراحت می دهد.

کارایی ترموستات یخچال

ترموستات یخچال یکی از مهمترین قطعات تعبیه شده در لوازم خانگی است، کار ترموستات یخچال این است که دمای داخلی یخچال را براساس دمای تنظیم شده کنترل کند، در فصل های مختلف درجه بندی دمای ترموستات نیز متغیر است که باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین عمر طولانی تر یخچال می شود.

تعمیر یخچالخرابی ترموستات یخچال

در صورتی که دما افزایش بیابد ترموستات پیامی به کمپرسور می دهد تا افزایش دما را کنترل کند و کمپرسور هوای سرد را داخل یخچال افزایش می دهد و پس از آن کمپرسور یخچال خاموش می شود، اگر یخچال به صورت ناگهانی خاموش شود یا کارکرد کمپرسور دچار مشکل شده باشد و منظم کار نکند قطعه ترموستات معیوب شده است و برای تعمیر آن باید اقدام کرد.

چرا برای تعمیر یخچال تهران سرویس را انتخاب می کنید؟

  • راهنمایی دقیق مشترکین توسط پرسنل Call Center در تعمیر یخچال

  • اعزام سریع و به موقع تعمیرکاران شرکت در تعمیرگاه برای تعمیر یخچال

  • رفع عیب دستگاه در کمتر از 2 ساعت برای تعمیر یخچال

  • استفاده از قطعات اصلی در تعمیرگاه مجاز برای تعمیر یخچال

  • تعرفه قیمتی پایین و باصرفه جهت مشتریان برای تعمیر یخچال

  • انجام تعمیرات و اخذ مبلغ تعمیرات با رضایت مشتری در تهران سرویس

  • تحویل دائمی قطعات به مشتریان در تهران سرویس

  • ضمانت 36 ماهه جهت تعمیرات انجام شده برای تعمیر یخچال

  • Happy Call مشتریان ، پس از انجام کار در تهران سرویس

  • اخذ رضایت نهایی مشتریان در تهران سرویس

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.