محل نصب یخچال و تعمیر یخچال

محل نصب یخچال و تعمیر یخچال

محل مناسب یخچال و فریزر

هرگز یخچال را در نزدیکی اجاق گاز یا آبگرمکن قرار ندهید ، زیرا حرارت ناشی از پخت و پز اجاق گاز ، باعث کاهش عمر دستگاه می شود .

محل استقرار یخچال باید بین 15 تا 20 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد …

انتخاب محل نصب

انتخاب صحیح محل مناسب برای قرار دادن یخچال و فریزر در کارایی و طول عمر آن بسیار موثر می باشد. بنابراین با توجه به مطالب زیر جای مناسبی را برای دستگاه انتخاب نمایید

1. یخچال فریزر را در محلی نصب نمایید که از وسایل و دستگاه های تولید کننده حرارت مانند اجاق گاز، بخاری، سماور، آبگرمکن ، رادیاتور ، شوفاژ، حتی تابش مستقیم نور آفتاب دور باشد.

2. فاصله دستگاه با دیوار باید حداقل 10 سانتیمتر باشد، تا هوا به آسانی اطراف کنداسور ( لوله های پشت دستگاه) جریان داشته باشد تا موجب خنک شدن لوله های کنداسور شود.

تعمیر یخچال

3. به منظور جلوگیری از زنگ زدگی یخچال فریزر در موقع شستن کف اشپزخانه و عدم نفوذ رطوبت زمین به قسمت تحتانی فریزر نصب یک پالت چوبی زیر فریزر توصیه می شود.

حتی المقدور از جدا کردن آن خودداری فرمایید.( پال چوبی از لحاظ ایمنی نیز اهمیت دارد زیرا چوب عایق مطمئنی بین فریزر که یک وسیله برقی است و زمین محسوب می گردد.)

4. تراز بودن فریزر برای جلوگیری از لرزش و کار بدون صدای موتور بسیار مهم است. سعی کنید فریزر را در محلی صاف و مسطح نصب نمائید.

یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از لوازم پر استفاده و ضروری در هر خانه ای می باشد به طوری که نمی توان خانه ای را بدون آن تصور کرد و خراب شدن آن حتی برای چند ساعت می تواند باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی زیادی شود؛ اما جای نگرانی نیست متخصصان تعمیر یخچال ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد.

تعمیر یخچال فریزر

اگر برای تعمیر یخچال خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر یخچال فریزر ما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال دارد می توان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال ساید بای ساید در ذهن مشتریان خود ثبت کند. نمایندگی تعمیر یخچال در تهران سرویس با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید را در تعمیرگاه مجاز یخچال عهده‌دار شود.

چرا برای تعمیر یخچال، تهران سرویس را انتخاب می کنید؟

  • راهنمایی دقیق مشترکین توسط پرسنل Call Center در تعمیر یخچال

  • اعزام سریع و به موقع تعمیرکاران شرکت در تعمیرگاه برای تعمیر یخچال

  • رفع عیب دستگاه در کمتر از 2 ساعت برای تعمیر یخچال

  • استفاده از قطعات اصلی در تعمیرگاه مجاز برای تعمیر یخچال

  • تعرفه قیمتی پایین و باصرفه جهت مشتریان برای تعمیر یخچال

  • انجام تعمیرات و اخذ مبلغ تعمیرات با رضایت مشتری در تهران سرویس

  • تحویل دائمی قطعات به مشتریان در تهران سرویس

  • ضمانت 36 ماهه جهت تعمیرات انجام شده در تهران سرویس

  • Happy Call مشتریان ، پس از انجام کار در تهران سرویس

  • اخذ رضایت نهایی مشتریان در تهران سرویس

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.