مشکلات رایج در یخچال

مشکلات رایج در یخچال

با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیز. امروز در خدمت شما هستیم با آموزش تعمیر یخچال فریزر از همه مدل ها و برندها، که مشکل بسیاری از دوستان می باشد. امروز به شما یاد می دهیم که چگونه بدون تماس با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر بسیاری از مشکلات یخچال را خودمان حل نماییم.

تعمیر یخچال در تهران و تعمیر یخچال فریزر در محل ویژگی بسیار عالی می باشد که تهران سرویس (معتبرترین تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی) به صورت صد در صد آن را پیاده سازی کرده است تا مشتریان عزیز هرگز مشکلی در این باره نداشته باشند. باید همیشه راحتی مشتری در نظر گرفته شود و ما همیشه در زمینه تعمیر یخچال این نگرش را داریم.

تهران سرویس برای دوستانی که مشکل جابجایی یخچال را دارند تدابیر ویژه ای طرح کرده است. ما در منزل کار تعمیر یخچال را انجام می دهیم. همچنین در تمامی نقاط تهران ما دارای شعبه های ۲۴ ساعته و شبانه روزی هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل تعمیر یخچال مشتریان عزیز برطرف گردد.

در زیر برخی از نکات که برای یخچال پیش می آید آمده است:

خنک نکردن یخچال

یکی از مشکلات اساسی یخچال فریزر و ساید بای سایدها خنک نکردن یخچال می باشد. سرما نداشتن یخچال ممکن است به خاطر یکی از علت های زیر باشد:

خرابی کمپرسور یخچال
نیاز به شارژ گاز یخچال
خرابی کندانسور یخچال
خرابی اواپراتور یخچال
خرابی درب یخچال(درست بسته نشدن درب)

موردهای بالا جزو مواردی می باشد که نیاز است تکنیسین تعمیر یخچال فریزر آن را برطرف نماید و متاسفانه از دست شما کاری بر نمی آید. برای تعمیر یخچال خود با تهران سرویس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال

تعمیر درب یخچال فریزر

در این قسمت از آموزش تعمیر یخچال فریزر به تعمیر درب یخچال فریزر می پردازیم.در مواردی ممکن است درب یخچال ایراد پیدا کند و درست بسته نشود. یکی از این مشکلات، شکسته شدن لولا درب می باشد که باعث می شود درب یخچال باز بماند.

اتومات نکردن یخچال

اتومات نکردن یخچال حالتی است که کمپرسور یخچال یکسره کار می کند و به حالت استراحت نمی رود. همیشه در حال کار کردن می باشد که این یک ایراد است چون هیچوقت یخچال نباید یکسره کار کند. این مشکل از دو قسمت ناشی می شود:

  • خرابی ترموستات یخچال
  • مشکل مربوط به کمپرسور یخچال

خرابی ترموستات یخچال

خرابی ترموستات یخچال:
ترموستات یخچال قطعه است که دمای یخچال را کنترل می نماید. زمانی که یخچال نیاز به سرما داشته باشد جریان برق را در داخل یخچال وصل می کند و کمپرسور سرمای لازمه را تولید می نماید. و زمانی که سرما زیاد باشد کمپرسور را قطع می کند. اگر ترموستات مشکل داشته باشد کمپرسور یکسره کار می کند و در اصطلاح رایج می گویند یخچال یکسره کار می کند.

مشکل مربوط به کمپرسور یخچال

در این بخش از آموزش تعمیر یخچال فریزر در این حالت ممکن است کمپرسور مشکل داشته باشد که با سروصدای زیاد همراه است و همچنین ممکن است گاز تمام کرده باشد و نیاز به شارژ گاز داشته باشد. در این حالت کمپرسور مجبور است سرمای خواسته شده را تولید کند که اگر نتواند مجبور است یکسره کار کند.

تعمیر یخچالصدای زیاد و آزار دهنده یخچال

صدای زیاد یخچال ناشی از یکی از عوامل زیر می باشد که به راحتی می توانید مشکل را برطرف نمایید:

یکی از فن های یخچال(اواپراتور، کندانسور)
سست بودن پایه های کمپرسور
برای حل مشکل کافی فن اواپراتور یخچال که در داخل یخچال قرار دارد یا در پشت یخچال و کنار کمپرسور قرار دارد را بررسی نمایید. همچنین اگر کمپرسور به طور محکم بر روی یخچال سفت نشده باشد باعث ایجاد صدای لرزش و اذیت کننده می شود.

 

روشن نشدن یخچال فریزر یا ساید بای ساید

از وجود جریان برق مطمئن شوید. همچنین از متصل بودن سیم برق یخچال با پریز برق اطمینان حاصل فرمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد با تهران سرویس برای تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

تنظیم دمای یخچال

شاید برای شما هم سوال باشد که دمای مناسب برای یخچال و فریزر چه می باشد. لازم به ذکر است که دمای مناسب برای یخچال 4 درجه سانتی گراد می باشد و برای فریزر ساید بای ساید 18- درجه سانتی گراد می باشد.

خروج آهسته آب از آبریز یخچال

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی می خواهید از یخچال آب بگیرید، آب به آهستگی از دیسپنر می آید. دلیل این امر ممکن است به خاطر فشار پایین آب ورودی به یخچال باشد. همچنین ممکن است فیلتر آب معیوب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در این راستا پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را مطالعه بفرمایید.

خروج آهسته آب از آبریزر یخچال

با استفاده از این نکات می توانید به راحتی بسیاری از مشکلات یخچال خود را برطرف نمایید. مقاله آموزش تعمیر یخچال فریزر را به اشتراک بگذارید تا همه بتوانند استفاده کنند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.