مشکلات لباسشویی و تعمیر لباسشویی

مشکلات لباسشویی و تعمیر لباسشویی

درچه زمان باید به تعمیر گاه ماشین لباسشویی برای تعمیر لباسشویی تماس بگیرید؟

امروزه با تغییرات شرایط زندگی لوازم خانگی از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این میان یکی از ضروری ترین این وسایل ماشین لباسشویی است به همین منظور برای نگهداری و تعمیرات این وسیله باید دقت لازم را انجام داد. شما می توانید با مشاهده هر موردی با ما تماس بگیرید تا اگر مشکلات با مشاوره تلفنی قابل برطرف شدن باشد، مشکل را به کمک شما حل کنیم.

در غیر اینصورت با اعزام کارشناس متخصص مخصوص ماشین لباسشویی مخصوص برند  شما به منزل شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه  مشکل به وجود آمده را حل و از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر لباسشویی دارید، به تهران سرویس مراجعه کنید.

نگران نباشید، تکنسین‌های تهران سرویس می‌توانند در زمان تعیین شده توسط شما ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیر لباسشویی شما را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل خواهد شد.

تعمیر لباسشویی تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی هستید، با ما تماس بگیرید.

از جمله مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی پیش می آید و نیاز به تعمیر لباسشویی است، در زیر آمده است:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز لباسشویی تهران سرویس

 • در تعمیرگاه لباسشویی در تهران سرویس فقط از قطعات اصلی و اورجینال لباسشوی یاستفاده می شود.
 • داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر لباسشویی است.

 • تعمیرکار لباسشویی در تهران سرویس وقت شناسی و احترام به مشتری سر لوحه کارشان می باشد.

چرا تهران سرویس را برای تعمیر لباسشویی انتخاب می‌کنیم

اگر نیازمند سرویس ماشین لباسشویی یا تعمیر لباسشویی خود هستید، تهران سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیر لباسشویی در محل شما هستیم.

تعمیر لباسشویی

هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای تهران سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیر لباسشویی را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

اگر کاسه نمد بلبرینگ‌ها خراب شده و آب به بلبرینگ‌ها وارد شود در طول زمان باعث زنگ‌زدگی آن ها شده و در نهایت چرخش مخزن با صدای زیادی همراه خواهد بود. در چنین شرایط باید بلیرینگ ماشین لباسشویی تعویض شود. حتما شفت آبکش ماشین لباسشویی در هنگام تعویض بلبرینگ بازبینی می‌شود و در صورت نیاز تعویض یا تراشکاری می‌گردد.

تعویض المنت ماشین لباسشویی

المنت وظیفه‌ی گرم کردن آب در لباسشویی را دارد، چون همیشه در معرض آب دارای املاح می‌باشد، دچار رسوب یا خوردگی می‌شود. اگر المنت بسوزد، برای شستشوی لباس‌ها آب گرم نخواهد شد دچار مشکلاتی مانند ارور ماشین لباسشویی می‌شود. راه‌حل: با یک اهم‌متر المنت را تست کنید در صورت قطعی مدار، المنت لباسشویی باید تعویض شود.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.