نحوه تراز نمودن ماشین لباسشویی

نحوه تراز نمودن ماشین لباسشویی

در این مقاله می خواهیم به آموزش تعمیر لباسشویی و دلیل خرابی لباسوشی ، چگونگی تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی بپردازیم ، مجموعه تهران سرویس آرزومند است با آموزش اولیه، فنی و مفید مشکل شما عزیزان را بدون نیاز به تکنسین مربوطه برطرف نماید، در غیر اینصورت جهت تعمیر لباسشویی با تهران سرویس تماس حاصل فرمایید.

آموزش نحوه تراز نمودن صحیح ماشین لباسشویی

یکی از سؤالاتی که استفاده‌کنندگان از ماشین لباسشویی می‌پرسند مسئله تراز کردن دستگاه لباسشویی است. در ابتدا باید مسئله تراز بودن ماشین لباسشویی خود را کنترل کنیم در اینجا می‌توانید از یک دستگاه تراز کمک بگیرید و آن را بر روی ماشین لباسشویی خود قرار داده و سپس متوجه شوید که دستگاه شما چه مقداری برای تراز شدن لازم دارد این امکان وجود دارد که خارج شدن دستگاه شما از تراز مربوط به لگن دستگاه باشد که سست شده باشد. تغییر در پایه‌ها نیز می‌تواند موجب لرزش دستگاه شود بنابراین لازم است برای حل مسئله تراز کردن ماشین لباسشویی خود لگن آن را محکم کنید.

تعمیر لباسشوییبررسی پایه‌ها

همان‌طور که در بالا گفته شد گاهی اوقات تغییر در پایه‌ها باعث لرزش دستگاه می‌شود بنابراین پایه‌ها را باید به‌درستی تنظیم کرد دستگاه ماشین لباسشویی دارای چندپایه می‌باشد که در قسمت جلو و عقب این دستگاه قرارگرفته است در مورد نحوه تنظیم پایه‌ها باید گفت آن دسته از پایه‌هایی که در جلوی دستگاه قرار دارد با آچار می‌توان تنظیم کرد و پایه‌هایی را که در عقب دستگاه است به دلیل اینکه دارای فنر می‌باشند. هنگامی‌که شما دستگاه را بالامی برید پایه‌هایی که در عقب هستند به فرم اولیه خود برمی‌گردند هنگامی‌که پایه‌هایی که در پشت قرار دارد کوتاه باشد فنری که در آن‌ها می‌باشد بازشده و باعث تراز شدن خود خواهند شد. داخل ماشین لباس‌شویی را ازنظر وجود اشیای مختلف بررسی کنید

هنگامی‌که وسایلی مانند پول فلزی و یا حتی دکمه لباس در درون دستگاه وجود داشته باشد با گردش ماشین لباسشویی این اشیا به جهات مختلف حرکت کرده و باعث ایجاد نویز می‌شود و احتمالاً دستگاه شما از تراز بیرون می‌آید بنابراین دستگاه خود را ازنظر وجود این موارد کوچک چک کنید و در صورت مشاهده اقلام این‌چنین آن‌ها را خارج کنید.

 نکته مهم جهت تراز نمودن صحیح لباسشویی

هنگامی‌که ماشین لباسشویی را تازه خریداری می‌کنید یک سری پیچ و مهره‌هایی در پشت دستگاه وجود دارد برای این‌که لگن دستگاه شما هنگام جابجایی آسیب نبیند هنگامی‌که می‌خواهید از دستگاه خود استفاده کنید لازم است این پیچ و مهره‌ها را از پشت دستگاه خارج کنید برای این کار باید درب ماشین لباسشویی را بازکرده و به سراغ مخزن داخلی دستگاه رفته و آن را به سمت عقب فشار دهید اگر متوجه صدای خیلی زیاد بودید دلیل آن این است که پیچ و مهره در پشت دستگاه شما موجود می‌باشد در اینجا برای رفع سروصدا این پیچ‌ها را بازکنید. سطحی که بر روی آن ماشین لباسشویی قرار می‌گیرد باید هموار باشد بنابراین تراز بودن سطح را به‌خوبی بررسی کنید تمامی جوانب ماشین لباسشویی را ازنظر تراز بودن باید بررسی کرد. برای متوجه شدن این‌که آیا دستگاه شما تراز است یا خیر می‌توانید با تکان دادن یک‌گوشه دستگاه متوجه شوید.

تعمیر لباسشوییشما می‌توانید هنگام خرید از ماشین لباسشویی‌هایی بهره ببرید که خاصیت ضد لرزش بودن دارد مطمئناً کم‌صدا بودن یک مزیت فوق‌العاده برای یک ماشین لباسشویی می‌باشد به یاد داشته باشید هنگام شستشو با توجه به میزان ظرفیت ماشین لباسشویی اقدام به پر کردن آن کنید زیرا در غیر این صورت شاهد لرزش خواهید بود. درصورتی‌که پایه‌های ماشین لباسشویی شما آسیب‌دیده است می‌توانید از موارد جایگزین مانند زیر دری‌های مناسب استفاده کنید.

چرا برای تعمیر لباسشویی ما را انتخاب می کنید؟

  • راهنمایی دقیق مشترکین توسط پرسنل Call Center در تعمیر لباسشویی

  • اعزام سریع و به موقع تعمیرکاران شرکت در تعمیرگاه برای تعمیر لباسشویی

  • رفع عیب دستگاه در کمتر از 2 ساعت برای تعمیر لباسشویی

  • استفاده از قطعات اصلی در تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لباسشویی

  • تعرفه قیمتی پایین و باصرفه جهت مشتریان برای تعمیر لباسشویی

  • انجام تعمیرات و اخذ مبلغ تعمیرات با رضایت مشتری در تهران سرویس
  • تحویل دائمی قطعات به مشتریان در تعمیرگاه تهران سرویس
  • ضمانت 36 ماهه جهت تعمیرات انجام شده در تعمیرگاه ما
  • اخذ رضایت نهایی مشتریان در تعمیرگاه ما

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.