نحوه تعمیر یخچال بوش

نحوه تعمیر یخچال بوش

همانطور که می دانید برند بوش یکی از پیشتازان بازار لوازم خانگی می باشد و با توجه به کیفیت بالای این برند مصرف کنندگان بسیار زیادی را به سمت خود جذب نموده است، این موضوع نیاز به تعمیر یخچال فریزر بوش در بازار لوازم خانگی ایران را بیش از پیش افزایش داده است .

در حال حاضر تعمیرکاران بسیار زیادی به اسم تعمیرکار رسمی برند بوش اقدام به فعالیت نموده اند که به هیچ عنوان رسمیت نداشته و قانونی نیستند، لذا سپردن عملیات تعمیر یخچال فریزر بوش به آن ها باعث دیدن ضرر و زیان بیشتری برای شما خواهد شد.

چرا یخچال بوش صدای زیادی می دهد؟

علت اصلی صدای زیاد ساید بای ساید و یخچال بوش در اکثر موارد مربوط به فن و یا موتور یخچال فریزر وساید بوش می باشد . اگر زمانی که درب یخچال را باز می کنید صدا می شنوید به احتمال فراوان فن و ساید بای ساید یخچال بوش سوخته است اما در صورتی که صدا مداوم است به احتمال زیاد عیب از موتور یخچال می باشد. البته این تنها 90 درصد از ایرادات است و دلایل مختلف دیگری نیز می تواند داشته باشد که احتمال کم تری دارد.

تعمیر یخچالساید بای ساید بوش آبریزش دارد، علت چیست؟

آبریزش در ساید بای ساید های بوش دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد از جمله اینکه اتصالات داخلی دچار عیب و ایراد شده باشد و یا اینکه فیلتر ساید بای ساید دچار نشتی شده است . اگر این موارد نباشد به احتمال زیاد سیستم درین ساید بای ساید و یخچال فریزر دچار ایراد شده است .

تمامی یخچال ها از جمله یخچال بوش زمانی می‌توانند درست کار کنند که در آن کاملاً بسته شده باشد. اگر در یخچال بسته نشود، سیستم سرمایشی آن درست عمل نکرده و در این صورت هوای گرم وارد یخچال شده و هوای سرد خارج می شود. در این شرایط اگر سریعاً به تعمیر یخچال اقدام نکنید، فاسد شدن غذاها و افزایش هزینه قبض برق تنها ضررهای ناچیز آن خواهد بود.

تعمیر یخچالراه‌حل‌های پیشنهادی برای رفع مشکل

1. اول اینکه در یخچال را زیاد پر نکنید. کامل پر کردن یخچال و سنگین کردن در آن، می‌تواند در طولانی مدت موجب خراب شدن یخچال گردد.

2. دوم اینکه اگر می‌خواهید که به لاستیک در یخچال آسیب وارد نشود بعد از اینکه یخچال را یک‌بار باز و بسته کردید، اگر مجدداً می‌خواهید در یخچال را باز کنید حداقل 30 ثانیه بعد این کار را انجام دهید. زیاد باز و بسته کردن در یخچال باعث فشار زیاد به در یخچال می‌شود.

3. سعی کنید که حداقل سالی یک‌بار یخچال و به خصوص سیستم کندانسیون یخچال را سرویس کند تا سیستم سرمایشی آن دچار مشکل نشود.

تهران سرویس  بابت تعمیر یخچال بوش و همچنین راهنمایی تلفنی مشتریان محترم . در خصوص تعمیر یخچال بوش و سایر ، مشتریان محترم می توانند  برای تعمیر یخچال بوش با راهنمایی کارشناسان ، احتمالات خودشان دستگاه را رفع عیب نمایند؛ که در این صورت نیازی به مراجعه کارشناسان تعمیرگاه برای تعمیر یخچال بوش نمی باشد.

در غیر اینصورت اپراتورها برای تعمیر یخچال بوش با دریافت آدرس و شماره تلفن، بلافاصله تکنیسین ها و تعمیرکاران مجرب و متعهد را به منازل مشتریان اعزام و کمتر از 2 ساعت، تعمیر یخچال بوش انجام می شود. یکی از خصوصیات تهران سرویس، تعمیر یخچال بوش کمتر از 2 ساعت بوده و این مرکز بطور شبانه روزی فعال می باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.