کلمه کلیدی خود را وارد کنید

[mc4wp_form id="988"]

ارور و خطاهای ماشین ظرفشویی

ارور و خطاهای ماشین ظرفشویی

در آموزش تعمیر لوازم خانگی, دفترچه راهنمای لوازم خانگی
نام سرمایه گذار:
محمد جوادی
تاریخ ارسال:
July 7, 2015
موقعیت:
مشهد
مقدار:
3000000
طراح:
محمد جوادی
درباره پرژوه

ارور ماشین ظرفشویی کنوود
کد خطای ماشین ظرفشویی کنوود و دلیل عیب آن را برای شما شرح داده ایم برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود کلیک نمایید .

کد خطا F5 :
علت ارور:علت این خطا از کافی نبودن آب داخل دستگاه می باشد – نکاتی را که باید چک نمایید – اطمینان حاصل کنید که شیر آب تا آخر باز باشد – ممکن است خرابی از مدار برد دستگاه باشد.

کد خطا F3 :
علت ارور:مشکل این خطا مربوط است به مسیر آب ورودی دستگاه – اطمینان حاصل کنید که شیر آب ورودی باز باشد – نکاتی که باید بررسی شوند – خرابی اکوا استاپ مقدار مقاومت چک شود – خرابی از مدار برد الکترونیک.

کد خطا F2 :
علت ارور:اشکال این خطا از خارج نشدن آب از ماشین ظرفشویی می باشد – نکاتی را که باید چک نمایید – لوله آب خروجی را بررسی نمایید که تا خوردگی نداشته باشد – ممکن است فیلترهای ظرفشویی مسسدود شده باشد – ظرفشویی خود را خاموش و روشن نمایید و برنامه ای که کنسل شده است را فعال نمایید در صورت تکرار شدن این خطا میتواند علت آن از سوختگی موتور تخلیه باشد – ممکن است خرابی از مدار برد اصلی دستگاه باشد.

کد خطا F8 :
علت ارور:خطا در گرم کننده آب دستگاه – خرابی هیتر (المنت) مقدار مقاومت هیتر چک شود – خرابی از مدار برد الکترونیک.

کد خطا FI :
علت ارور:این خطا از سرریز شدن آب است.

کد خطا FE :
علت ارور:خطای نقص در کارت الکترونیکی.

کد خطا F7 :
علت ارور:این مشکل خطا از بالا بودن دما می باشد (دمای درون ظرفشویی بالاست) – خرابی سنسور دما مقدار مقاومت سنسور چک شود – خرابی از مدار برد دستگاه می باشد.

کد خطا F9 :
علت ارور: خطای نقص در محل قرارگیری دستگاه می باشد.

کد خطا F6 :
علت ارور:این خطا مربوط می شود به سنسور گرمایی دستگاه – خرابی از سنسور دمای ظرفشویی می باشد مقدار اهم سنسور گرمایی بررسی شود در صورت لزوم تعویض شود – خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد.

Call Now Button