برخی از مشکلات یخچال ساید بای ساید ال جی

برخی از مشکلات یخچال ساید بای ساید ال جی

ساید بای سایدهای شرکت LG با مصرف انرژی بسیار کم و با درجه +++A امروزه انتخاب بسیاری از مردم برای خرید یک یخچال به تمام معنا اتوماتیک می باشد. مدل ساید بای ساید LG دارای تکنولوژی منحصربه فردی می باشد که هر تعمیرگاهی و هر تعمیرکاری نمی‌تواند به صورت دقیق آن را تعمیر نماید.
مشکلات مختلفی برای یخچال ساید ال جی ممکن است به وجود بیاید که آشنایی با آن‌ها به شما برای رفع مشکلات یخچال کمک بسیاری می‌کند. (تهران سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ال جی)

علت سرد نکردن یخچال فریزر ال جی:
خازن کولر کثیف است
کویل کندانسور معمولاً زیر یخچال قرار گرفته است، آنها گرما را عبور می دهند. اگر خازن های کولر کثیف باشند گرما به طور کامل از بین نمیرود و به همین ترتیب آلودگی ها روی کویل ها بیشتر می‌شود و یخچال و فریزر ال جی کارآیی کمتری دارد و باعث می شود که یخچال به خوبی سرد نکند در نتیجه اگر کویل ها به طور قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند برا تعمیر یخچال فریزر ال و جی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال با تهران سرویس (نمایندگی تعمیر یخچال ال جی)تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال ال جی

علت خراب شدن آبریز یخچال ال جی:
لوله آب یخ زده است
علت اصلی خراب شدن آبریز یخ زدگی لوله است برای اطمینان از این قضیه لوله را از انتهای درب جدا کنید و در آن فوت کنید اگر هوا عبور نكند، این نشان می دهد كه لوله ی آب یخ زده است کمی لوله را گرم کنید و سپس دما را تنظیم کنید. دمای فریزر باید از 0 تا 10 درجه فارنهایت باشد اگر مشکل دیگری بود و یا راه لوله باز نشد برای تعمیر یخچال فریزر LG خود با ما (نمایندگی تعمیر یخچال ال جی) در ارتباط باشید.

علت کار نکردن یخ ساز یخچال فریزر ال جی:
دماي فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت است
اگر دمای یخچال و فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت باشد، یخ ساز نمیتواند یخ تولید کند. دمای یخچال باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت تنظیم شود تا یخ ساز بتواند به درستی کار کند. در صورتی که دمای یخچال درست تنظیم شده است، اطمینان حاصل کنید که کویل های کندانسور از ضایعات پاک هستند و فن خنک کننده به درستی کار می‌‍کند. علاوه بر این، بررسی کنید که بخشی از سیستم یخ زدگی به علت انجماد یخ نزده باشد. در نهایت اگر مشکل رفع نشد برای تعمیر یخچال فریز ال جی خود به تهران سرویس اعتماد کنید و آن را به ما بسپارید.(نمایندگی تعمیر یخچال های مختلف)

دلیل از کار افتادن سیستم یخ زدایی یخچال ال جی:
از کار افتادن برد
برد یخ زدایی میزان چرخه یخ زدایی را مشخص می کند. اگر برد خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدگی نمی شود و ممکن است برفک بزند، قبل از تعویض برد ابتدا هیتر و ترموستات رو چک کنید اگر مشکلی نبود بعد به تعویض برد بپردازید. برای تعویض برد و تعمیر یخچال فریزر ال جی با ما در تماس باشید.

 

تعمیر یخچال ال جی

علت سرو صدا کردن یخچال فریزر ال جی:
پره‌ی پنکه
اگر یخچال و فریزر با صدای بلند و پر سر و صدا همراه باشد، به خصوص هنگامی که یکی از درب ها باز شود، خنک کننده یا فن مکن است آسیب دیده باشد. ابتدا چرخه فن فریرز رو چک کنید و سعی کنید آن را با دست بچرخانید. اگر تیغه فن آزادانه نچرخید بررسی کنید که چیزی گیر نکرده باشد و مانعی نداشته باشد اگر همه چیز مرتب بود به تعمیرکار حرفه ای بسپارید وتهران سرویس دارای افراد متخصص برای تعمیر یخچال فریزر ال جی است.

علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی چیست؟
علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال میتواند به خاطر اتمام عمر مفید نوار درب یخچال فریزر باشد. به این علت که بخشی از سرمای یخچال فریزر به لاستیک درب یخچال در تماس است باعث می شود به مرور زمان دیگر آن کارایی سابق را نداشته باشد و خاصیت خود را از دست بدهد.
ممکن است درب یخچال به علت سنگین شدن بیش از حد حالت افتادگی پیدا کند که این افتادگی باعث خمیدگی یخچال می شود. برای رفع این مشکل ابتدا از افتادگی درب یخچال اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که افتادگی خاصی را مشاهده ننموده اید باید در کنار های لاستیک درب یخچال پنبه هایی را قرار دهید که خمیدگی نوار را به حالت اولیه بازگرداند.
در حالت کلی خشک شدن واشر درب، از بین رفتن و کم شدن خاصیت آهنربایی و … باعث نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی شده است.(نمایندگی تعمیر یخچال ال جی)

علت نشتی یخچال فریزر ال جی:
مسدود شدن یا یخ زدن دی فراست
اگر مجرای تخلیه مسدود و یا یخ زده باشد باعث نشتی میشود آن را چک کنید اگر یخ زده است گرم کنید و بذارید تا آب درون آن خالی شود و اگر مسدود است راه را باز کنید در صورت سالم بودن مجرای تخلیه با ما (نمایندگی تعمیر یخچال ال جی) تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال ال جی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.