تعمیرات یخچال | شرکت تهران سرویس

پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول نسبت به دیگر لوازم خانگی باعث شده تا جزو یکی از تخصصی ترین شاخه های این رشته قرار بگیرد.
با این وجود شرکت تعمیرات لوازم خانگی با داشتن تیمی مختصص در زمینه تعمیرات یخچال ، یک ابر غول پیشرفته به حساب می آید. ما بر خلاف خیلی از شرکت های دیگر از بهترین تکنسین ها برای تعمیرات بهره می گیریم، همین امر باعث می شود تا افرادی که با ما کار کرده اند ما را به دیگران نیز معرفی می کنند.
تمامی افرادی که از این محصول در منزل خود استفاده می کنند بر این باورند که این دستگاه جزو کارآمدترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر یخچال اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟
در حقیقت چنین نیست… ما در اینجا علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر یخچال نیز گوشه ای از این خدمات است، شما را با اشکالات جزیی و پیش پا افتاده ای که ممکن است برای دستگاهتان رخ بدهد آشنا می کنیم.
بهتر است تعمیر یخچال در محل انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و دادن آدرس، تکنسین ما جهت تعمیر به محل مورد نظر اعزام می شود.

تعمیر یخچال

تاریخچه :

یخچال،

دستگاهی است که از یک وسیله سرد کننده به همراه یک عایق حرارتی و مراحلی برای انتقال گرما از داخل دستگاه به بیرون تشکیل شده است.

 

اجزای تشکیل دهنده

1- مخزن :

• که یا از جنس پلاستیک است و یا از جنس استیل

2- قفسه:

• که دارای اندازه هایی گوناگون برای ظرف ها با اندازه های گوناگون است.

3- فیلتر غذا:

• گاهی بازمانده غذاها برای آنکه بتواند خارج شود نخست آسیاب شده و سپس همراه با آب خارج می شود.

4- آب گرمکن:

• آب گرم، کار شستشو را بهتر می کند. که در بیشتر دستگاه ها ایراد به وجود آمده ای که باعث تعمیر یخچال  می شود از این ناحیه می باشد.

5- سوراخ های آب فشان:

• سوراخ هایی هستند که آب از راه آنان با فشار بیشتری خارج می شود و شستشوی بهتری انجام می شود.

6- خشک کن:

• که برق زیادی مصرف می کند.

7- بخش الکترونیکی:

• که برای برنامه دادن و سیستم خنک کننده هوشمند می باشد.

یخچال

ظرفیت اولین عامل تشخیص و تفاوت یخچال از یکدیگر است ، ظرفیت یک یخچال بر اساس تعداد چیدمان ظرف در داخل آن محاسبه میگردد ، ظرفیت در یخچال  صنعتی بر اساس تعداد قفسه  در ابعاد استاندارد در ساعت سنجیده میشود.