غیرفعال کردن حالت دمو در یخچال

غیرفعال کردن حالت دمو در یخچال

تهران سرویس نمایندگی تعمیر یخچال

غیر فعال کردن حالت دمو در یخچال سوال بسیاری از کاربران و کسانی است که تازه یخچال ساید بای ساید خریداری نموده‌اند. به طور پیش فرض حالت دمو یا Demo Mode در ساید بای سایدها فعال است که در این حالت یخچال هیچگونه دما و سرمایی ندارد و مثل جسد بی جان می باشد.

حالت دمو یا Demo Mode چیست؟
حالت دمو یا Demo mode در یخچال های ساید بای ساید وجود دارد. در این حالت یخچال روشن است و لامپ داخل یخچال هم روشن می شود ولی یخچال هیچگونه سرما و دمایی ندارد. از این ویژگی یخچال زمانی استفاده می شود که یخچال در فروشگاه قرار دارد و فروشنده برای جذب مشتری یخچال را در حالت Demo Mode قرار می دهد و درب های آن را نیز باز می کند تا مشتریان با ویژگی های ظاهری یخچال آشنا بشوند.

متاسفانه در بعضی مواقع که یخچال را خریداری می کنیم به این مورد توجه نداریم و با جابجایی یخچال به منزل متوجه میشیم که یخچال کار می کند ولی اصلا دما و سرمایی ندارد. ممکن است شما فکر کنید این یک عیب می باشد ولی این یک ویژگی می باشد و بهتر است موقع خرید یخچال(راهنمای تعمیر یخچال) این ویژگی را خاموش کنیم تا با شروع به کار یخچال، یخچال دما و سرما نیز داشته باشد.

حالت دمو یا Demo Mode در کدام یخچال ها وجود دارد؟
تقریبا می توان گفت 90% یخچال های ساید بای ساید دارای Demo Mode هستند. از جمله ساید بای سایدهای سامسونگ(تعمیر یخچال سامسونگ)، ساید بای سایدهای ال جی(تعمیر یخچال ال جی)، ساید بای سایدهای دوو(تعمیر یخچال دوو)، ساید بای سایدهای بوش(تعمیر یخچال بوش)،ساید بای سایدهای ویرپول(تعمیر یخچال ویرپول) و بسیاری از برندهای ساید بای ساید دیگر.

چگونه متوجه فعال بودن حالت دمو در یخچال شویم؟
اگر یخچال هیچگونه سرمایی نداشت و یخچال خنک نمی کند و از همه مهم تر یخچال را تازه خریداری نموده اید و مطمئن هستید نقص فنی ندارد، حاکی از فعال بودن Demo Mode می باشد.

غیر فعال کردن حالت دمو در یخچال
وقتی حالت دمو فعال است بر روی نمایشگر صفحه یا دیسپلی عبارت OFF نوشته می شود.

 

تعمیر یخچال

 

برای غیر فعال کردن حالت دمو در یخچال دکمه های Energy Saver + Freezer را با هم و به مدت 3 ثانیه یا بیشتر نگه دارید. در این حالت صدای بیب از یخچال شنیده می شود و حالت دمو غیر فعال می گردد. و درجه های دما بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

در بعضی مدل های باید دکمه Lighting را هم با دکمه های بالا نگه داشت. همچنین در مدل هایی فقط دکمه های Refrigerator(Frifge) + Freezer را با هم و همزمان نگه می دارند. پس از غیرفعال سازی حالت دمو، سرد سازی و خنک سازی یخچال بعد از 2 ساعت به صورت عادی انجام خواهد شد.

در کل غیر فعال کردن حالت دمو در یخچال توسط این کلیدها صورت می گیرد و حتما باید باهم فشار داده شوند و حتما 3 ثانیه در این حالت باقی بمانند.

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید. در صورت نیاز به خدمات تعمیر یخچال فریزر با ما تماس بگیرید. تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید در محل شما انجام می گیرد.(تهران سرویس)

 

تعمیر یخچال

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.